Jdi na obsah Jdi na menu

Veřejný trenink JK Roudníky 28.9. 2013 - CENA HUBERTA

 Vše o této akci, včetně fotogalerie naleznete pod tímto odkazem ZDE.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS 28.9.2013

 VÝSLEDKY - 1. soutěž: drezura - prvních 5 nejlepších
Umístění Jezdec Kůň Klub
1. Blanka Vajrychová Tem JK Roudníky
2. Bára Mazánková Baron JK Roudníky
2. Lucie Hudáková Topazio JK Roudníky
3. Michaela Tichá Madarová Rokasto JK Roudníky
3. Šárka Trubačová Voltér JK Roudníky
4. Renata Vajrychová Dajána JK Roudníky
5. Jana Vodičková Impuls JK Roudníky

 

       VÝSLEDKY - 2. soutěž: parkur 60 cm na limitovaný čas, CENA VELKÉHO HUBERTA
Umístění Jezdec Kůň Klub Tr.b. Čas Rozdíl
1. Anna Mazánková Valmont JK Roudníky 0 0:59:08  - 0:92
2. Blanka Vajrychová Tem JK Roudníky 0 0:54:47  - 5:53
3. Jana Vodičková Impuls JK Roudníky 0 1:06:44  +6:44
4. Renata Vajrychová D.D.Princ JK Roudníky 0 0:52:72  - 7:28
5. Lucie Hudáková Topazio JK Roudníky 0 0:51:64  - 8:36
6. Anežka Svobodová Nessie JK Roudníky 0 0:47:06  -12:94
7. Mariana Smutná Luna JK Natural 0 0:45:30  -14:70
8. Blanka Vajrychová Ben JK Roudníky 4 1:02:30  tr.b.+2:30
9. Michaela Bratoňová Rokasto JK Roudníky 4 1:16:80  tr.b.+16:80
10. Bára Mazánková Baron JK Roudníky 4 1:17:70 tr.b. +17:70
11. Kuba Weigl Kao JK Roudníky 8 2:15:00  tr.b. čas
12. Saša Roušal Árie JK Roudníky   3:52:00  tr.b. + čas
     
       VÝSLEDKY - 2. soutěž B: Parkur 50 cm na čas - děti
Umístění Jezdec Kůň Klub Čas    
1. Viktorka Štráchalová Johny JK Natural 50:8    
2. Mariana Smutná Luna JK Natural 51:5    
3. Štěpán Klein Liduška JK Roudníky 1:43    

 

 VÝSLEDKY - 3.soutěž: Parkur 80 cm s 2 rozeskakováními, CENA VELKÉHO HUBERTA
Umístění Jezdec Kůň Klub 1. kolo body+čas 2.kolo body+čas 3.kolo body+čas
1. Anežka Svobodová Tosca JK Roudníky 0tr.b. 0:52 0 tr.b. 0:30:34 0 tr.b. 29:08
2. Michaela Tichá Madarová Rokasto JK Roudníky 0 tr.b. 0: 56 0 tr.b. 0:30:70 0 tr.b. 30:00
3. Jana Němcová Cent JK Roudníky 0 tr.b. 0: 54 0 tr.b. 0:31:08 0 tr.b. 30:30
4. Anna Mazánková Valmont JK Roudníky 0 tr.b. 1:03 0 tr.b. 0:33:50 0 tr.b. 30:38
5. Renata Vajrychová Dajána JK Roudníky 0 tr.b. 0:55 0 tr.b. 0:32:63 0tr.b. 33:00
6. Lucie Hudáková Topazio JK Roudníky 0 tr.b. 0:52 0 tr.b. 0:30:48 nestartovala
7. Renata Vajrychová D.D.Princ JK Roudníky 0 tr.b. 0:54 0 tr.b. 0:32:63 nestartovala
8. Jana Vodičková Impluls JK Roudníky 4 tr.b. 0:58 nestratovala nestartovala
9. Anežka Svobodová Nessie JK Roudníky 8 tr.b. 1:10 nestartovala nestartovala
10. Blanka Vajrychová Ben JK Roudníky 8 tr.b. 1:13 nestartovala nestartovala
11. Blanka Vajrychová Tem JK Roudníky nedodržení trati nestartovala nestartovala